E-pasta mārketings 2. Līmenis

Apgūstot teoriju par e-pasta mārketinga instrumentiem pielietosim to arī praktiski, mācoties plānot un realizēt e-pasta mārketinga stratēģiju savā uzņēmumā. Pirms stratēģijas realizēšanas, kursos kopā ar Jums veiksim Jūsu esošo uzņēmumu auditu, izanalizēsim Jūsu e-pasta mārketinga efektivitāti un to uzlabosim, kas ietver e-pasta formas uzlabošanu vai izveidošanu. Definēsim mērķauditoriju –  izvērtēsim labāk esošos klientus, izpratīsim ar kādam metodēm piesaistīt jaunos klientus un ko darīt ar aizgājušajiem. Tādējādi iegūstot vai palielinot datubāzi, mācīsimies ar to pareizi strādāt.

0 STUDENTS ENROLLED

  Kādēļ jāmācās e-pasta mārketings?

  Katrs mūsdienu cilvēks ar e-pastu ir potenciālais biznesa klients. Šķiet, ka šodienas digitālajā vidē var noreibt no visiem kanāliem, kas ir pieejami un tiek izmantoti. (Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube u.c.) Bet e-pasts ir kā personīgās mājas. Mums tas patīk tīrs, sakārtots un pārskatāms. Salīdzinot ar citiem kanāliem, e-pasts var kļūt par ļoti efektīvu rīku pārdošanas apjoma palielināšanā. Nodefinējot mērķus un izstrādājot stratēģiju, šis mārketinga kanāls var atnest vairāk, ieguldot mazāk.

  Ko es kursos iemācīšos?

  Kursu rezultātā Tu iegūsi izpratni par e-pasta darbību efektivitāti un varēsi īstenot jaunu mārketinga stratēģiju. Mācēsi pareizi un bez problēmām pielietot e-pasta mārketinga instrumentus, izstrādāt jaunas e-pasta mārketinga stratēģijas, potenciāli palielinot klientu datubāzi un izveidot mērījuma plānus, apkopot datus un mācēt ar tiem strādāt.

  Pa plauktiņiem saliekot:

  • Kursu ilgums 6 h – vienas dienas garumā (9:00-17:00), ieskaitot kafijas pauzes un pusdienu pārtraukumu.
  • Kurss norit mazās mācību grupās, lai pasniedzējs var sniegt individuālāku pieeju (10-15 cilvēki grupā).
  • Kursa laikā variet uzdot sev interesējošus jautājumus trenerim.
  • Kursā iegūsiet gan teorētisko ieskatu, gan varēsiet gūtās zināšanas izmēģināt praksē.

  Maksa par kursiem ir 70 EUR + PVN.

  *Lekciju materiāli turpmākām gaitām paliks pie Tevis.

  PIETEIKTIES KURSIEM
  • 70.00
  • 6 hours
  

  Pieraksties jaunumu saņemšanai!

  Vēlies uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par digitālā mārketinga noslēpumiem, jaunatklājumiem, Google produktu sniegtajām iespējām un vēl daudz ko citu? - Spied “pieteikties jaunumiem” !

  top

  Setup Menus in Admin Panel