G-Suite 2. Līmenis

Kursu norises vieta: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68

57 STUDENTS ENROLLED

  G-suite 2.līmenisĪsumā par G-suite: G-Suite biznesam ir labi zināmo Gmail aplikāciju lietošana darba vajadzībām. Kad dienas darbi un sapulces ar kolēģiem tiek plānotas kalendārā, atgādinājumi par tām automātiski izsūtās sms formātā un ar līgumiem dalās jeb kopīgo informāciju, lai saskaņotu visus punktus, tos akcentējot ar komentāriem.

  Tās ir tikai dažas funkcijas, kas atvieglo darba ikdienu. Darba deleģēšana, online brainstormings un iekšējā komunikācija ir svarīga kā arī laikietilpīga. G-Suite galvenais mērķis ir efektīvāk organizēt iekšējo komunikāciju un ikdienā menedžēt darba plūsmu. G-Suite pilda mikromenedžemta funkciju organizācijā. Arī ārpus biroja: uz ielas, sabiedriskajā transportā. Jebkur.

  *G-Suite jeb Google aplikācijas biznesam ir e-pasta serveris (Gmail) ar papildus integrētām aplikācijām (Docs, Sheets, Calendar, Drive, Forms u.c.), kas ļauj uzglabāt datus tiešsaistē.G-suite 2.līmenis

  Pēc kursiem, Tu varēsi: Izveidot personalizētu e-pastu, kas ir reģistrēts ar uzņēmuma domēnu (piemēram: [email protected]ēns.com), atstājot labu iespaidu par savu uzņēmumu. Kā arī savest kārtībā iekšējo uzņēmuma administrēšanu, apgūstot G-suite aplikāciju funkcijas un to piedāvātās iespējas.

  Pa plauktiņiem saliekot:

  • Kursu ilgums 6 h (ieskaitot kafijas pauzes);
  • Investīcijas, lai uzsāktu apmācības: 49,00 EUR + PVN;
  • Trenera vadībā strādāsiet no G-suite administrācijas paneļa

  G-suite 2.līmenis! Ja līdz šim neesi izmantojis G-suite jeb Google aplikācijas savam biznesam, neuztraucies – apmācību laikā izveidosim Google kontu kopā.

  Lielākajiem digitālā mārketinga entuziastiem mums ir īpašs piedāvājums. Vairāk informācijas sadaļā “Piedāvājumi”.

   

  PIETEIKTIES KURSIEM
  • 49.00
  • 6 hours
  • 30 SEATS
  

  Pieraksties jaunumu saņemšanai!

  Vēlies uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par digitālā mārketinga noslēpumiem, jaunatklājumiem, Google produktu sniegtajām iespējām un vēl daudz ko citu? - Spied “pieteikties jaunumiem” !

  top