G-Suite 2.līmeņa kursi

Nākamie kursi 24.martā.

57 STUDENTS ENROLLED

  G-SuiteĪsumā: G-Suite jeb Google aplikācijas biznesam ir e-pasta serveris (Gmail) ar papildus integrētām aplikācijām (Docs, Sheets, Calendar, Drive, Forms u.c.), kas ļauj uzglabāt datus tiešsaistē. Visi nosauktie termini ir rīki, kas galvenokārt pilda uzņēmuma iekšējā menedžmenta funkciju. Ar G-suite palīdzību tiek panākta veiksmīga komunikācija, kā arī datu pieejamība jebkurā situācijā un no jebkuras ierīces. 

  Pēc kursiem, Tu varēsi: Izveidot personalizētu e-pastu, kas ir reģistrēts ar uzņēmuma domēnu (piemēram: [email protected]ēns.com), atstājot labu iespaidu par savu uzņēmumu. Kā arī savest kārtībā iekšējo uzņēmuma administrēšanu, apgūstot aplikāciju funkcijas un to piedāvātās iespējas.G-Suite

  Pa plauktiņiem saliekot:

  • Kursu ilgums 6 h (ieskaitot kafijas pauzes)
  • Investīcijas, lai uzsāktu apmācības: 49,00 EUR + PVN
  • Trenera vadībā strādāsiet no administrācijas paneļa

  G-Suite! Ja līdz šim neesi izmantojis G-suite jeb Google aplikācijas savam biznesam, neuztraucies – apmācību laikā izveidosim Google kontu kopā.

  Lielākajiem digitālā mārketinga entuziastiem mums ir īpašs piedāvājums. Vairāk informācijas sadaļā “Piedāvājumi”.

   

  PIETEIKTIES KURSIEM
  • 49.00
  • 24 hours
  • 30 SEATS
  

  Pieraksties jaunumu saņemšanai!

  Vēlies uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par digitālā mārketinga noslēpumiem, jaunatklājumiem, Google produktu sniegtajām iespējām un vēl daudz ko citu? - Spied “pieteikties jaunumiem” !

  top