G-Suite 1. Līmenis

Kursu norises vieta: Biznesa augstskola Turība, Graudu iela 68

57 STUDENTS ENROLLED

  G-suite gmail

  Īsumā par G-suite: G-Suite jeb Google aplikācijas biznesam ļāvušas lietotājiem personīgi sakārtot savu e-pastu tā, lai lidmašīnas biļete un citi iepirkumi nepazustu, aiztaupa pāris neērtus brīžus, kad sajaukts saņēmēja vārds (e-pasta atsaukšana), kā arī atgādina, ka šis ir tas brīdis, kad jāveic jau ilgi plānotais zvans frizierim. Izklausās pēc personīgā asistenta? Izrādās to visu var panākt ar e-pasta funkciju izmantošanu.

  Pēc kursiem, Tu varēsi: Meklēt e-pastus tā, lai nav jālasa katrs e-pasts (search varianti), izsekot e-pastu, lai parliecinātos, vai tie ir saņemti un atvērti, kā arī pārvaldīt vairākus e-pastus no viena konta. Par to visu G-Suite 1.Līmeņa apmācībās.

  *G-Suite jeb Google aplikācijas ir e-pasta serveris (Gmail) ar papildus integrētām aplikācijām (Docs, Sheets, Calendar, Drive, Forms u.c.), kas ļauj uzglabāt datus tiešsaistē.

  G-suite driveG-suite contactsG-suite calendar

  Pa plauktiņiem saliekot:

  • Kursu ilgums 6 h (ieskaitot kafijas pauzes);
  • Investīcijas, lai uzsāktu apmācības: Gmail konts (Izmanto esošo vai izveido pirms kursiem;
  • Līdzi jāpaņem dators un jautājumi, kurus vienmēr esat gribējuši noskaidrot.

  G-suite G-Plus

   

  Lielākajiem digitālā mārketinga entuziastiem mums ir īpašs piedāvājums. Vairāk informācijas sadaļā “Piedāvājumi”.

   

  PIETEIKTIES KURSIEM
  • 40.00
  • 6 hours
  • 30 SEATS
  

  Pieraksties jaunumu saņemšanai!

  Vēlies uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par digitālā mārketinga noslēpumiem, jaunatklājumiem, Google produktu sniegtajām iespējām un vēl daudz ko citu? - Spied “pieteikties jaunumiem” !

  top