Google AdWords Advanced

Nākamie kursi: 7. un 8. februārī.

Google AdWords 2. līmeņa kursi sniegs Tev iespēju uzlabot zināšanas, kas var pacelt kampaņas jaunos augstumos, veidojot efektīvas reklāmas. Tu jau izmanto Google AdWords, tomēr vēlaties iegūt padziļinātākas zināšanas un izmantot visas AdWords piedāvātās iespējas?  Tad šie kursi ir kā radīti Tev!

Digital Journey piedāvā praktiskus kursus, kuros soli pa solim jūs apgūsiet efektīvu kampaņas izveidi, analīzi un optimizāciju daudz padziļinātākā līmenī. 

Esi noteicējs pār savu mērķauditoriju, reklāmas efektivitāti un biznesu ar Google AdWords!

48 STUDENTS ENROLLED

  Google AdWords  2. līmeņa kursos, iegūsi padziļinātas zināšanas par dažādiem Adwords reklāmu veidiem un to paplašinājumiem, izpratīsi dažādus rīkus, kas palīdz veidot un vadīt kampaņas. Noskaidrosi kvalitātes rādītāju uzlabošanas pamatprincipus, kā arī padziļināti apgūsti kampaņu analīzes un optimizācijas iespējas. Papildus visam, uzzināsi dažādus labās prakses piemērus un iepazīsi AdWords no padziļināta skatu punkta, kas pavērs Tev vēl nebijušas iespējas darbā ar šo Google produktu.

  Šie kursi ir paredzēti reklāmas kampaņu veidotājiem – topošajiem un jau esošajiem profesionāļiem, kuri jau apguvuši AdWords pamatus un nokārtojuši AdWords 1. līmeņa eksāmenu un kuri vēlas vēl vairāk uzzināt par dažādiem “knifiņiem” un AdWords kontu pārvaldīšanas iespējām.

  Kurss ilgst 6 stundas un notiek divus vakarus, katrā vakarā pa 3 stundām.

  Kursa cena ir 70.00 EUR + PVN

  Google AdWords 2. līmeņa apmācību programma:

  • Ads formāti un paplašinājumi
  • Kvalitātes rādītāju izprašana
  • Iepazīšanās ar AdWords rīkiem
  • AdWords kampaņu analīze padziļinātā līmenī
  • AdWords kampaņu optimizācija padziļinātā līmenī
  • AdWords Advanced eksāmens

   

  Atsauksmes:
  “Viss bija SUPER!” – apmācību dalībnieks
  “Ļoti daudz noderīgas informācijas, laba atmosfēra un iespēja iegūt zināšanas.” –  apmācību dalībnieks
  “Apmācības noteikti bija informatīvas. Informatīvas tādā ziņā, ka uzzināju jaunus knifus un reālo situāciju tirgū, ko nevar iegūt, lasot teorētiskos materiālus.” – Krišjānis Zalcmanis
  PIETEIKTIES KURSIEM
  • 70.00
  • 6 hours
  

  Pieraksties jaunumu saņemšanai!

  Vēlies uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par digitālā mārketinga noslēpumiem, jaunatklājumiem, Google produktu sniegtajām iespējām un vēl daudz ko citu? - Spied “pieteikties jaunumiem” !

  top