Google Analytics 1. Līmenis

Nākamie kursi: 29. janvārī un 5. februārī.

0 STUDENTS ENROLLED

  Īsumā par Google Analytics kursu: Google Analytics kursi paredzēti Tev, ja kaut reizi esi sev vaicājis: „Vai reklāma man ienes rezultātu?” Un, ja vēl joprojām esi uz Jūs ar digitālo pasauli, šī ir iespēja mainīt savu lietu kārtību. Kursu rezultātā Tu iegūsi izpratni par reklāmas darbību efektivitāti un idejas iegūs pamatīgu potenciālu pārtapt darbībās.

   

   

  Pēc kursiem, Tu varēsi: Novērtēt, kura kampaņa ir atvedusi jaunus klientus; Saprast, kur mājaslapā vēl ir nepieciešami uzlabojumi; Redzēt klientu aktivitāti un izsekot katru veikto soli; No savāktajiem datiem iegūt maksimāli daudz rezultātu un vēl nebijušus secinājumus.

   

   

   

  Pa plauktiņiem saliekot:

  • Kursu ilgums 16 h (ieskaitot pusdienu un kafijas pauzes)
  • Investīcijas, lai uzsāktu apmācības: 338,00 EUR +PVN
  • Lekciju materiāli turpmākām gaitām paliks pie Tevis!

   

   

  Atsauksmes:
  “Palīdzēja iegūt pareizo skatījumu un izpratni par to, ko un kā darīt!” – Dzintars Pelcbergs, SIA “Vadības un projektu finanšu konsultācijas”
  “Mācību saturs ir labi praktiski pielietojams, brīva, labvēlīga atmosfēra, lektori labi visu izstāsta un atbild uz individuāliem jautājumiem, labs menedžments u.c.” – Jānis Āboltiņš, FRC Media Latvia

  PROGRAMMA 

    

  PIETEIKTIES KURSIEM
  • 338.00
  • 16 hours
  

  Pieraksties jaunumu saņemšanai!

  Vēlies uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju par digitālā mārketinga noslēpumiem, jaunatklājumiem, Google produktu sniegtajām iespējām un vēl daudz ko citu? - Spied “pieteikties jaunumiem” !

  top

  Setup Menus in Admin Panel