par-mums

Mārketinga entuziasti un jomas profesionāļi

Digital Journey ideoloģija

 

Mēs esam digitālā mārketinga apmācību centrs, kas, sadarbībā ar Google sniedz zināšanas un  nodrošina apmācības par dažādiem digitālā mārketinga tēmām. Darbojamies jau no 2014. gada, apvienojot nozares profesionāļus, ar vidēji 8 gadu pieredzi, kā Digital Journey lektorus.

 

Digital Journey pastāvēšanas iemesls jeb misija, kas caurvijas ikvienā  mūsu aktivitātē, ir digitalizēt cilvēku prasmes.

 

Sadarbojoties gan kolēktīva ietvaros, gan ar klientiem un sadarbības partneriem, mums ir svarīgas 3 vienojošas vērtības,

  1. empātiska sadarbība;
  2. ambicioza attīstība;
  3. nevainojami procesi un uz izcilību tendēti cilvēki.

 

Nebaidāmies dalīties ar daž ne dažādām zināšanām, svarīgu informāciju un darīt visu iespējamo, lai sasniegtu mūsu lielo mērķi - padarīt Latviju par digitālāko valsti pasaulē!


Pašlaik esam attīstījuši 9 praktiskus un unikālus kursus par digitālo mārketingu (vairāk informācijas par kursiem - šeit). Taču tas ir tikai sākums! Mēs nemitīgi attīstamies, pilnveidojamies un radām ar vien jaunus kursus, veidojam seminārus, DigiVakarus un veicam dažādas citādas interesantas aktivitātes, lai sasniegtu mūsu mērķi un piepildīti misiju.

Digital Journey komanda 

Digital Journey ir uzņēmums, kurā katram komandas dalībniekam sirdī ir digitālais mārketings un vēlme palīdzēt augt citiem, daloties ar šīm zināšanāsm. Apvienojoties sertificētiem Google treneriem, nozares spēcīgākajiem profesionāļiem un līdzīgi domājošiem entuziastiem, mēs esam spējīgi radīt unikālu pievienoto vērtību mūsu klientiem, kas ļauj tiem sasniegt augstus rezultātus un optimizēt savu darbu digitālā mārketinga sfērā.

Mūsu komandu vada divi no mūsu Google sertificētajiem treneriem - Egils un Jānis. Lai sasniegtu uzņēmuma mērķus, uzņēmumā aktīvi darbojas 2 projektu vadītājas - Laura un Evita.

 

Jānis Birģelis

Jānis Birģelis [ Analytics Geek ]

  •  

Egils Boitmanis

Egils Boitmanis [ Search Guru ]

  •  

Ralfs Goba

Ralfs Goba [ Facebook guru ]

  •  

Aigars Cepītis

Aigars Cepītis [ SEO stratēģis ]

Ieva Cimermane

Ieva Cimermane [ Display Tīkla Fans ]

Andris Žīgurs

Andris Žīgurs [ E-pastu lietpratējs ]

Ralfs Goba

Ralfs Goba [ Facebook guru ]

Irbe Katrīna Zolneroviča

Irbe Katrīna Zolneroviča [ Adwords lektore ]

Evita Brilte

Evita Brilte [ Projektu vadītāja ]

 

Laura Annija Hausmane

Laura Annija Hausmane [ Projektu Eņģelis ]

  •