Influenceru mārketings: Veiksmīgas sadarbības pamatprincipi – Digivakars#17

25.00 Ar PVN

Izpārdots

Kategorija:

Influenceru mārketings: Veiksmīgas sadarbības pamatprincipi – Digivakars#17

Norises vieta: H2O, Durbes iela 4
Datums: 10.04.2019
Laiks: 18:30 – 21:00

Kam Tu uzticētos vairāk –  savam draugam, kaimiņam, internetā redzētai reklāmai vai viedokļa līderim sociālajos tīklos? Aizvien biežāk izskan vārdu savienojums “influenceru mārketings” jeb viedokļu līderu (vēstnešu) mārketings, taču vēl joprojām daudziem līdz galam nav skaidrs, ko tas patiešām nozīmē un kā tad īsti norsinās šādu sadarbību veidošana? Latvijā šī nozare strauji attīstās un influenceru mārketings tikai piedzīvo savu uzplaukuma posmu, kā viens no spēcīgiem komunikācijas kanāliem, tādēļ šo iespēju nedrīkst palaist garām.

Ja Tev ir interese vairāk uzzināt par veiksmīgu sadarbību veidošanu un būtiskākajiem pamatprincipiem influenceru mārketingā gan no uzņēmuma, gan influencera skatapunkta, vai arī ja pats plāno iesākt savu karjeru viedokļu līdera gaitās, tad šis pasākums būs kā radīts Tev! Pieredzes stāsti un aktualitātes no dažādiem nozares profesionāļiem, līdzīgi domājoši domubiedri, jauni kontakti vienuviet ? Septiņpadsmitajā DigiVakarā ar tēmu “Influenceru mārketings: Veiksmīgas sadarbības pamatprincipi.”

Kā veidot pēc iespējas veiksmīgāku sadarbību aģentūru/uzņēmumu un influenceru starpā, no abiem skatapunktiem? Kā panākt lielāku efektivitāti abpusējā sadarbībā? Vai arī es varu kļūt par viedokļa līderi? Un vai ir principi pie kā nepeiciešams pieturēties, lai es sevi tā varu dēvēt? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēsim Digivakarā#17!

 

Pasākuma runātāji:

 • “Influenceru mārketinga evolūcija – no īstermiņa sadarbības partnerim līdz zīmola vēstnesim.”
  Par pašu pieredzi, mācoties caur darīšanu un sekojot līdzi tendencēm. Kā atlasīt “īsto” viedokļa līderi un vienoties par sadarbību – praktiski soļi un dažādi bezmaksas rīki, kas noderēs veiksmīgai sadarbības veidošanai?
  Par šo Jums pastāstīs Lelde un Renāte:Lelde Beņķe – vairākus gadus bijusi ietekmētāju mārketinga projektu vadītāja LIAA Tūrisma departamentā, realizējot kampaņas sadarbībā ar starptautiskiem blogeriem un viedokļu līderiem Instagram, YouTube u.c. platformās. Viena no tām izvirzīta balvai konkursā “World Travel Awards”. Lelde iepriekš strādājusi digitālā mārketinga aģentūrā Skotijā.
Šobrīd Lelde ir pieņēmusi izaicinājumu strādāt “freelance” režīmā tūrisma, mārketinga un sabiedrisko attiecību jomās, kā arī blogo vietnē www.Lifeinriga.com.


Renāte Šnore – ikdienā darbojas ar digitālā mārketinga projektiem LIAA Tūrisma departaments, tostarp iesaistās ietekmētāju mārketinga projektu izvērtēšanā un īstenošanā.
Renāte savas zināšanās par digitālo vidi pēdējā gada laikā ir papildinājusi akadēmiskajā vidē digitālo humanitāro zinātņu laukā, kā arī mārketinga konferencēs un pasākumos Latvijā un ārvalstīs.

 

 • “Aktualitātes, stratēģiju un sadarbības veidu būtiskākie pamatprincipi influenceru mārketingā no aģentūras prizmas.”
  Trendi no mārketinga viedokļa – kas šobrīd aktuāls un ko nepieciešams ieviest arī Latvijas praksē. Stratēģijas un sadarbības veidi ar influenceriem no aģentūras skatapunkta – būtiskākie pamatprincipi, kā organizēt darbu un kam pievērst uzmanību). Piemēri un pieredzes stāsti, sadarbojoties gan ar Latvijas, gan Baltijas influenceriem.

 


Signe Kļaviņa – satura mārketinga stratēģe, šobrīd Grizzly Riga satura mārketinga komandas vadītāja. Signei ir vairāk kā piecu gadu ilga pieredze digitālajā mārketingā, palīdzējusi veidot digitālās stratēģijas, satura mārketinga risinājumus un, protams, ietekmētāju mārketingu plaša spektra nozaru klientiem.

 

 • “Influenceres stāsts – sadarbību veidošana, reāli pieredzes stāsti un emocijas.”
  Kā privātā dzīve atšķiras no publiskās telpas? Iespēja uzzināt par patiesajām emocijām un pārbaudītu pieredzi, veidojot un publicējot saturu vairāk kā 26 tūkstošiem skatītāju. Tāpat Lelde pasākumā dalīsies ar to, kā izvēlēties piemērotāko sadarbības modeli un vai tiešām regulāra pozitīva satura publicēšana ir falšs?


Lelde Ceriņa – RīgaTV 24 un Capital Radio ētera personība un pasākumu vadītāja.
Vairāk kā 5 gadus aktīvi strādā mediju vidē, veidojot raidījumus par mākslu, modi, kultūru, vides ilgtspējīgu attīstību un uzņēmējdarbību. Hobijs – dažādu pašizaugsmes kursu apmeklēšana.

 

 • “Influenceres stāsts – kā ģimenes pieaugums radīja iespēju uzsākt savas influenceru gaitas un pirmās ilgtermiņa sadarbības?”
  Kristīne pasākumā dalīsies ar pieredzes stāstu par to kā viņas grūtniecība un ģimenes pieagums deva iespēju neplānoti un dabīgi kļūt par viedokļu līderi Latvijā ar nu jau vairāk kā 17 tūkstošu lielu sekotāju pulku. Kā tas viss aizsākās un kādi bija pirmie soļi viedokļa līdera gaitās? Kas ir galvenie pamatprincipi, kurus Kristīne ievēro sadarbību veidošanā? Gan pozitīvie, gan negatīvie sadarbību piemēri. Par to visu Tev būs iespēja uzzināt Digivakarā#17!


?
Kristīne Dzenīte – 27 gadus jauna mamma 9 mēnešus jauniem dvīņu puikām – Kristenam un Adrianam. Šobrīd Kristīne ir bērnu kopšanas atvaļinājumā, bet atelpas brīžus pavadu vadot treniņus jaunajām māmiņām. Pirms dekrēta Kristīne strādāja, kā HR koordinatore un tāpat kā tagad, savu brīvo laiku atvēlēja dažādām sportiskām aktivitātēm – treniņu vadīšanai, kā arī rokasbumbai. Pašai neplānojot, grūtniecības laikā arvien aktīvāk uzsāka gaitas influenceru mārketingā kā viedokļu līdere, daloties savās ikdienas gaitās un veidojot ilgstošas sadraudzības ar dažādiem uzņēmumiem kā Lakme, BabyCity, Happy, Daniel Wellington un citiem.

 

Maksa par pasākumu:

Agrais putniņš: 15 EUR (līdz 28. martam)
Vēlais putniņš: 25 EUR

*PVN iekļauts cenā

Seko līdzi jaunumiem par pasākumu!

Piesaki savu dalību pasākumam savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!
Uz tikšanos DigiVakarā#17!