Facebook Reklāmas vakara kursi

Tuvākie kursi norisināsies 20. un 21. novembrī!

Pasaulē ir vairāk kā 1.86 miljardi aktīvo Facebook lietotāju, un to skaits ik gadu pieaug par vidēji 17%.

Digital Journey pirmā līmeņa Facebook mārketinga kursā Tev būs iespēja apgūt un praktiski pielietot iegūtās zināšanas, kuras ļaus Tev efektīvi izmantot Facebook ievērojamās iespējas.

Tu apgūsi, kā izvairīties no kļūdām, kuru rezultātā var pieaugt reklāmas izmaksas un pasliktināties atdeve, kā plānot efektīvu un biznesa mērķiem pakārtotu Facebook mārketinga stratēģiju kura Tevi tuvinās savu biznesa mērķu sasniegšanai. Iemācīsies, kā izstrādāt kampaņu kopumu, kas darbojas paralēli un ved mājaslapas apmeklētāju uz Tevis nosprausto mērķi (pierakstīšanās, pirkums, lejupielāde u.c). Papildus apgūsi, kā noteikt reklāmas kampaņu efektivitāti un kā iegūtos datus likt lietā, lai to uzlabotu. Sīkāku tēmas aprakstu skati zemāk.

Piesakies un esi priekšā ikvienam konkurentam!

19 STUDENTS ENROLLED

  Facebook reklāmas kursus pasniedz Ralfs Goba, grāmatas Tavs bizness Facebook autors. Tā ir pirmā grāmata latviešu valodā Latvijas uzņēmējiem un mārketinga speciālistiem  par to, kā izmantojot Facebook efektīvi sasniegt savus uzņēmuma uzstādītos mērķus. Šajā kursā arī Tu uzzināsi, kā izmantot Facebook maksas reklāmu visizdevīgākajā veidā!

  Pēdējā pusotra gada laikā kursa vadītājs Ralfs Goba, strādājot digitālā mārketinga aģentūrā un veiksmīgi apgrozot vairāk kā 100 000 € lielu reklāmas budžetu, ir izkopis zināšanas, kas katram uzņēmējam ir nepieciešams, lai veiksmīgi strādātu šajā platformā. Facebook ir reāla platforma, kur precīzas un mērķērtas mārketinga aktivitātes var pilnīgi izveidot uzņēmuma tēlu un piesaistīt lielu daļu potenciālo klientu.

  Maksa par kursiem ir 126 EUR + PVN.

  * Kursi norisinās divus darba dienu vakarus no plkst. 18:00 – 21:00, kopā 6 h.

   

  Facebook vakara kursu programma:

  Smalkāks tēmu apraksts pieejams zemāk, bet, ja jau pirms kursa gribi iepazīties ar kursa pasniedzēju Ralfu un kursā aplūkotajām tēmām, noklausies šo 20 minūšu sarunu ar Ralfu:

  Sarunas saturs:

  00:35 Kā Ralfs nonāca līdz Facebook reklāmai.
  02:22 Ieteicamais budžets, lai uzsāktu reklamēties Facebook.
  03:10 Kāda publika apmeklē Facebook reklāmas kursus.
  05:06 Kursos visbiežāk uzdotie jautājumi.
  07:28 Mērķauditorijas noteikšana Facebook reklāmai.
  09:28 Reklāmas optimizēšana.
  12:07 Instagram reklāmas.
  14:35 Instagram un Facebook reklāma dažādos AIDA posmos.
  17:18 Visbiežāk pieļautās kļūdas strādājot ar Facebook reklāmām.

  Kursā aplūkotās tēmas:

  • Facebook auditorija Latvijā
  • Auditoriju un konkurentu izpētes rīki
  • Facebook reklāmas darbības principi
  • Kampaņu veiksmes rādītāju izprašana
  • Facebook mārketinga piltuve
  • Facebook reklāmas Tips & Tricks
  • Praktiskais darbs
  • Mērķauditorijas definēšana
  • Remārketings
  • Kampaņu praktiska veidošana
  • Kampaņu analīze (Facebook un Google Analytics)
  • Facebook reklāmu Tips & Tricks
  • Praktiskais darbs

  Mēs katrus kursus veidojam, balstoties uz jaunāko pieejamo informāciju.

  Kursa atsauksmes:

  “Ralfs spēja, iespējams, sarežģītu informāciju izskaidrot vienkāršos vārdos.” – Mārtiņš Muižnieks, biedrība “STREELNIEKI”

  “Pats pasniedzējs Ralfs – pieredzējis & draudzīgs 😉 Visu paspējām, iekļāvāmies laikā. Dabūju atbildes uz visiem sev neskaidrajiem jautājumiem attiecībā uz reklāmas palaišanu Facebook (iepriekš jau bija neliela pieredze). Labi izdales materiāli un prezentācija! Paldies, ka atsūtījāt uz e-pastu.” – Agita Brikmane

  “Ralfs Goba kā lektors ļoooti lielu daļu kursu stāstīja no pieredzes, kas tiešām palīdzēja no piemēru puses. Kā arī kursu struktūra bija pārsteidzoši labi organizēta un informāciju bija ļoti viegli uztvert.” – Mārtiņš Kubulnieks, SIA “Repute”

  “Koncentrētā veidā skaidri tika pasniegta informācija par pilnīgi svešu tematu.” – Kristīne Savoņi, SIA “Telemarket”

  “Kursi bija ļoti labi un noderīgi. Patika, ka lektors visu izskaidroja vienkāršā veidā, lai tas būtu saprotami. Liels pluss par elektroniskajiem un papīra formāta palīgmateriāliem.” – Sandra Indriksone

  PIETEIKTIES KURSIEM
  • 126.00
  • 6 hours