Web Izstrāde 1

Piesakies mūsu Web Izstrādes kursam, kas norisināsies no 2019. gada 8. janvāra līdz 2019. gada 26. martam, Rīgā. Šis kurss ir paredzēts iesācējiem bez pieredzes.

Mūsdienās vairākums reklāmu, biznesa darījumu un pašizaugsmes iespēju ir atrodami internetā. Nāc un iemācies web izstrādi, lai saņemt vislielāko guvumu no tā.

Tu iemācīsies front-end programmēšanas valodas HTML un CSS un paaugstināsi savu līmeni, apgūstot populāru Bootstrap sistēmu. Pārejot pie back-end izstrādes apgūšanas, Tu iemācīsies Python programmēšanas valodu. Python Tu izmantosi, lai izstrādātu savu pirmo (bet nebūt ne pēdējo) tīmekļa lietotni, ko ievietosi internetā, izmantojot Google App Engine hostingu. Papildus tam Tu apgūsi svarīgu IT rīku izmantošanu, piemēram, Git un GitHub.

Piesakies un esi priekšā ikvienam konkurentam!

11 STUDENTS ENROLLED

  Cena

  Ja Tu piesakies pietiekami agri, mācību kursu vari saņemt par īpašo AGRĀ PUTNIŅA cenu – 499,00 EUR . Vēlāk kursa cena var palielināties līdz pat 999,00 EUR.

  Tu vari veikt maksājumu pa daļām. Ja vēlies izmantot šo iespēju, lūdzu, atzīmē to savā pieteikšanās formā.

  Kursa cena* Apraksts Gala termiņš
  499,00 EUR Agrie putniņi Cena spēkā līdz 26.12.2018
  592,00 EUR Vēlie putniņi Cena spēkā līdz 07.01.2019
  999,00 EUR Pilna cena Cena spēkā līdz 08.01.2019

   

  Mācību programma

  Pirmā daļa: Front-end izstrāde

  Lielākā programmētāju daļa sāk savu ceļu web izstrādes nozarē ar *front-end valodām: HTML un CSS. Papildus tam Tu iemācīsies populāru CSS sistēmu Bootstrap un sāksi veidot savu personīgo programmētāja CV GitHub sistēmā.

  Otrā daļa: pamata programmēšana ar Python

  Tu iemācīsies Python programmēšanas pamatus, kas, pateicoties tīrai un elegantai sintaksei, ir viena no populārākajām programmēšanas valodām visā pasaulē. Kad Tu apgūsi programmēšanu vienā valodā, pārslēgties uz citu nebūs sarežģīti, jo programmēšanas principi gandrīz visur ir vienādi.

  Trešā daļa: Back-end izstrāde ar Python un Google App Engine

  Ikvienai nopietnai mājaslapai ir nepieciešama ne tikai front-end, bet arī back-end izstrāde. Kursa noslēgumā Tu iemācīsies izmantot Python kodēšanas valodu un augšupielādēsi mājaslapu Google hostingā Google App Engine (Tavai zināšanai: Snapchat arī izmanto Google App Engine). Papildus tam tu uzzināsi, kā izmantot datubāzi Datastore.

  Šis kurss ir orientēts uz praktiskām zināšanām. Mācību programmas ietvaros Tu programmēsi vairāk kā 20 mazus (un vienu lielu) projektus, kas palīdzēs Tev iemācīties orientēties kodēšanas nozarē. Visi šie projekti tiks pievienoti Tavam GitHub profilam, kas kalpo par kodēšanas CV tiešsaistē.

  Iepriekšējās zināšanas

  Kursa dalībniekiem nav nepieciešamas nekādas iepriekšējās zināšanas, jo apmācības ir speciāli izstrādātas iesācējiem. Kurss notiks latviešu valodā, taču visiem studentiem jābūt pamata angļu valodas zināšanām, jo šī prasme ir svarīga ikvienam programmētājam.

  Vieta un datumi

  Kurss norisināsies otrdienās no 18:00 līdz 21:00 (kopā 12 nodarbības, trīs stundu garas). Kursa norises vieta ir Spīķeri, Maskavas iela 6.

  Kas notiek, ja es izlaižu nodarbību?

  Katram kursa dalībniekam ir pieeja studentu informācijas panelim, kur Tu vari iepazīties ar visiem nodarbību plāniem. Kursa dalībniekiem nodarbībās nepieciešams savs dators. Ja dažādu iemeslu dēļ nodarbība tiek izlaista, mācību materiālu iespējams apgūt mājās. Papildus tam studenti var izmantot forumu, kur instruktors atbildēs uz visiem jautājumiem.

  Negaidi ilgāk un piesakies! 😉


  PIETEIKTIES KURSIEM
  • 499.00
  • 1 day, 12 hours