Base

Name

Ralfs Goba

Bio

RALFS GOBA ir grāmatas ”Tavs Bizness Facebook” autors, kas ir pirmā grāmata latviešu valodā Latvijas uzņēmējiem par to, kā izmantojot Facebook sasniegt savus uzņēmuma mērķus. Ralfs ir Facebook reklāmas speciālists ar 3 gadu pieredzi. Ikdienā strādā ar vairāk kā 20 kontiem un veido efektīvas Facebook reklāmas no A līdz Z.

Specializējies Facebook stratēģijas, reklāmas kampaņu veidošanā un analītikā. 4 gadus dzīvojis Īrijā, Dublinā, kur studējis biznesa vadību. Paralēli mācībām Ralfs veidoja dažādus izglītojošus materiālus par reklāmas iespējām interneta vidē. Ar savu pieredzi un padomiem dalījās personiskajā blogā un videoblogā, kā arī aktīvi ir nodarbojies ar uzņēmējdarbību, strādājot ar partnermārketinga programmām.

Šobrīd Ralfs strādā Infinitum 8 par Facebook un citu sociālo tīklu reklāmas speciālistu. Kopš darba uzsākšanas Ralfs ir kļuvis arī par sertificētu Google AdWords un Google Analytics speciālistu un savas zināšanas regulāri izmanto jaunu reklāmas iespēju radīšanā. Tāpat Ralfs arī vada apmācības uzņēmējiem.