SmartNinja programmēšanas kursi

Esam mūsu piedāvājumam pievienojuši SmartNinja, mūsu frančīzes, programmēšanas kursus.Piedāvājam apgūt Latvijā tik ļoti pieprasītās zināšanas IT nozarē. SmartNinja kursi ir īpaši piemēroti cilvēkiem, kas vēlas uzsākt savu darbību IT jomā vai veidot savus IT projektus.

Šobrīd akutālo piedāvājumu vari apskatīt SmartNinja.lv, bet tēmas, ko pasniedzam ir:

  • Web Izstrāde (ar un bez priekšzināšanām)

Piedāvājam divu līmeņu web izstrādes kursus. Web izstrāde 1 (bez priekšzināšanām) un web izstrāde 2 (cilvēkiem ar priekšzināšanām un / vai Web izstrāde 1 absolventiem). Apmeklējot šos kursu Tu iemācīsies veidot mājaslapas un tīmekļa lietotnes. Apgūsi front-end programmēšanas valodas HTML un CSS, kā arī paaugstināsi savu zināšanu līmeni, apgūstot populāru Bootstrap sistēmu. Pārejot pie back-end izstrādes apgūšanas, Tu iemācīsies Python programmēšanas valodu. Python, Tu izmantosi, lai izstrādātu savu pirmo (bet nebūt ne pēdējo) tīmekļa lietotni, ko ievietosi internetā, izmantojot Google App Engine hostingu. Kurss norisināsies divreiz nedēļā, no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.30 (kopumā 24 nodarbības).

  • SQL un Datubāzes

Ikvienai tīmekļa un mobilajai lietotnei – patiesībā, ikvienai programmai, kas strādā ar datiem un uzglabā tos – ir nepieciešama datubāze. Kursa ietvaros katrs dalībnieks izveidos plānus 10 dažādām  datubāzēm un izstrādās tās, izmantojot SQL komandas. Pateicoties praktiskiem uzdevumiem, Tu iemācīsies pareizi plānot un izstrādāt datubāzi un varēsi uzreiz pielietot šīs zināšanas savos IT projektos. Kursa garums ir 3 nedēļas, kopā 5 nodarbības. Kursu sesijas norisinās vienu vai divas reizes nedēļā no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.30.

  • Brīvdienu programmēšana 

Šajā, divu dienu kursā apgūsi mājaslapu izstrādes pamatus ar HTML un CSS. Kurss ir piemērots iesācējiem bez pieredzes, un to vadīs pieredzējis programmēšanas nindzja. Kursa ietvaros ikviens dalībnieks izveidos trīs mājaslapas un sapratīs, vai kodēšana patiešām iet pie sirds. Kurss norisināsies nedēļas nogalē, Rīgā no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 ar pusdienu pārtraukumu.

  • Python

Python kursā apgūsi programmēšanas pamatus, kas ir vienoti visās programmēšanas valodās un noderēs gan apgūstot mājaslapu, gan mobilo aplikāciju izstrādi u.c. projektus. Kursa gaitā dalībnieki izstrādā 10 dažādus programmēšanas projektus, praksē pielietojot savas zināšanas. Pēdējais projekts ietver interesantu Python programmas izstrādi, kas spēs nolasīt vēlamo informāciju no mājaslapas un ir pieprasīts rīks finanšu, mārketinga un daudzās citās nozarēs. Kursa garums ir 4 nedēļas. Kursu sesijas norisinās divas reizes nedēļā no plkst. 18:00 līdz plkst. 19:00.

Vairāk par pieejamiem kursiem, cenām un pieteikšanos vari uzzināt SmartNinja.lv